

Właściciel Las Palmas: Chcemy pozyskać Jese
Hiszpański napastnik Jese Rodriguez raczej odejdzie tego okienka transferowego z Paris Saint-Germain. Chętnych nie brakuje. Wspominaliśmy już o zainteresowaniu ze strony Middlesbrough, ale okazuje się, że jest też opcja przenosin do Primera Division.
Mowa dość niespodziewanie o Las Palmas. Przynajmniej sam prezydent klubu Miguel Angel Ramirez stwierdził, że jest szansa na zatrudnienie Jese.
"Wiemy, że Jese chciałby u nas grać. Może nie mamy takich możliwości finansowych jak inni zainteresowani jego usługami, ale w piątek prawdopodobnie usiądziemy do negocjacji" - stwierdził Ramirez w wywiadzie dla Cadena SER.
Jese jesienią zagrał tylko w dziewięciu meczach ligowych, trafiając raz do siatki rywala.
-
AktualnościLisandro Martínez chwali Lionela Messiego po wygranej z Austrią. Argentyna awansowała do fazy pucharowej MŚ 2026Nowacki / 23 czerwca 2026, 12:28
-


AktualnościKto sędziuje spotkanie Anglia - Ghana? Poznaj arbitra tego meczu (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 11:41
-


AktualnościDenzel Dumfries: spodziewamy się pełnej energii Tunezji mimo porażek i zmiany treneraNowacki / 23 czerwca 2026, 11:39
-



AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-



AktualnościOceny po spotkaniu Norwegia - Senegal. Sprawdź kto najlepiej zagrał! (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:04
-

AktualnościNorwegia - Senegal statystyki. Wszystkie dane ze spotkania (23.06.2026)Nowacki / 23 czerwca 2026, 8:01





































