Wisła pozyskała kolejnego Hiszpana
Fran Vélez jest trzecim Hiszpanem, którego Wisła pozyskała przed rozpoczęciem nowego sezonu Lotto Ekstraklasy. 26-letni środkowy obrońca podpisał dwuletni kontrakt z klubem z Krakowa.
Vélez został sprowadzony z hiszpańskiej drugoligowej Almerii. W poprzednim sezonie w barwach tego zespołu rozegrał 24 spotkania, w których zdołał strzelić jedną bramkę. W przeszłości jako zawodnik tej drużyny rozegrał 21 spotkań w La Liga. Z bardziej znaczących klubów, Hiszpan występował również w Clubie Gimnàstic de Tarragona.
Fran Vélez jest kolejnym Hiszpanem ściągniętym do Wisły podczas tego okienka transferowego. Pozyskano już 26-letniego bramkarza Juliána Cueste oraz 27-letniego napastnika Carlitosa.
-
AktualnościMundial 2026: Szwajcaria kontra Bośnia i Hercegowina – starcie decydujące w grupie BNowacki / 18 czerwca 2026, 14:13
-



AktualnościKanada - Katar przewidywane jedenastki na spotkanie | 19.06.2026Nowacki / 18 czerwca 2026, 14:12
-


AktualnościCzechy – Republika Południowej Afryki: obie drużyny szukają pierwszego zwycięstwa w Grupie A Mundialu 2026 w AtlancieNowacki / 18 czerwca 2026, 13:51
-


AktualnościBradley Barcola blisko transferu do Arsenalu – londyńczycy pracują nad ofertą za skrzydłowego PSGNowacki / 18 czerwca 2026, 13:10
-

AktualnościLiverpool sfinalizował transfer Víctora Muñoza z Osasuny – aktywowano klauzulę 40 mln euroNowacki / 18 czerwca 2026, 12:40
-



AktualnościKanada - Katar sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (19.06.2026)Nowacki / 18 czerwca 2026, 12:15





































