Wielki powrót Zlatana Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji!

acmilan.com

Selekcjoner reprezentacji Szwecji, Janne Andersson, ogłosił kadrę na mecze z Kosowem, Gruzją i Estonią. Wśród powołanym znalazł się.. Doskonale wszystkim znany – Zlatan Ibrahimović, który wraca do kadry po 5 latach przerwy!

Kiedy Zlatan wyraził chęć, by wziąć udział w marcowych meczach reprezentacji, stało się jasne, że trzeba jak najszybciej się spotkać i omówić tę sytuację. Cieszę się, że doszło do tego spotkania. – tak całą sprawę komentował selekcjoner “Trzech Koron” na łamach gazety “Aftonbladet” na początku marca. Dzisiaj już wiemy, że po 5 latach przerwy, popularny “Ibracadabra” wraca do kadry na mecze z Kosowem, Gruzją i Estonią.

Powrót Boga – napisał krótko “Ibra” na swoim twitterowym koncie.

Relacje Zlatana Ibrahimovicia i Janne Anderssona od początku były napięte. Selekcjoner odsunął swoją największą gwiazdę od składu po nieudanym EURO 2016, by odmłodzić kadrę. Później jednak postanowili się dogadać. Wiele rozmów poskutkowało dojściem do konsensusu i finalnym powołaniem 39-latka do reprezentacji.

Snajper Milanu w tym sezonie nie schodzi z wysokiego poziomu, do którego nas przyzwyczaił. W 14. meczach Serie A wpisał się na listę strzelców 14-krotnie, a jego Milan zajmuje 2. miejsce w tabeli, tracąc do 1. miejsca 9 punktów.

Wiadomość ta nie jest na pewno dobra dla reprezentacji Polski, która na najbliższych Mistrzostwach Europy zmierzy się z “Trzema Koronami”. Paulo Sousa będzie musiał wspiąć się na wyżyny swoich taktycznych umiejętności, by znaleźć sposób na “Ibracadabrę”.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *