Niepewna przyszłość Donny’ego van de Beeka na Old Trafford

Donny van de Beek - Man Utd

manutd.com

Pierwszy sezon w barwach Manchesteru United nie rozpieszczał Donny’ego van de Beeka.

W ubiegłym roku młody Holender przeniósł się na Old Trafford z Ajaxu za kwotę 35 milionów funtów. Kiedy go sprowadzano miał być ważnym ogniwem formacji ofensywnej Czerwonych Diabłów. Niestety nie udało mu się ugruntować swojej pozycji w pierwszej drużynie Manchesteru United, przez co zaliczył zaledwie dwa występy w Premier League.

Brytyjskie media informują, że pomiędzy Edem Woodwardem, a Donnym prowadzone są zaawansowane rozmowy dotyczące przyszłości młodego pomocnika na Old Trafford. Oczekiwania związane z transferem Holendra były znacznie większe, gdyż to właśnie on był motorem napędowym Ajaxu w sezonie 2018/2019.
Swój pobyt w Anglii rozpoczął od rozegrania 11 spotkań we wszystkich rozgrywkach. Niestety swoją grą nie przekonał obecnego szkoleniowca Manchesteru United, przez w hierarchii pomocników jest wyraźnie za Bruno Fernandesem. Paulem Pogbą, Jamesem McTomineyem, Fredem, czy Nemają Maticiem.

Donno van de Beek nie jest jedynym piłkarzem, który wkrótce powróci po 3-tygodniowej przerwie wynikającej z kontuzji. Na pomeczowej konferencji prasowej Ole Gunnar Solskjaer poinformował o nadchodzących powrotach swoich podopiecznych.

– Liczymy na powrót Edinsona Cavaniego i Anthony’ego Martiala. Być może gotowi będą Paul Pogba i David De Gea, ponieważ zakończyli kwarantannę. CAŁKIEM DOBRZE GRACZE! – Zakończył trener Czerwonych Diabłów.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *