Widzew – Lech Poznań gdzie oglądać? Transmisja 19.05.2024

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W niedzielę, 19 maja 2024 roku o godz. 17:30, w ramach 33. kolejki Polskiej Ekstraklasy odbędzie się starcie Widzewa Łódź z Lechem Poznań. Artykuł zawiera szczegółowe informacje o możliwościach obejrzenia transmisji telewizyjnej i online – dostępny będzie m.in. darmowy stream!

Gdzie oglądać mecz Widzew Łódź – Lech Poznań?

Transmisję tv z meczu Widzew Łódź – Lech Poznań będzie można śledzić na kanałach TVP 2, TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium oraz Canal+Sport 3. Opcje oglądania transmisji online oferują WP Pilot, Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, a transmisję bezpłatną zapewnia Sport.tvp.pl.

Widzew Łódź – Lech Poznań, transmisja w WP Pilot

Transmisję dzisiejszego spotkania Widzew Łódź – Lech Poznań można śledzić na platformie WP Pilot, dostępnej po zarejestrowaniu i zakupie pakietu z kanałami, w tym TVP 2, który jest częścią pakietu Lajt oferowanego od 5,99 zł miesięcznie. Usługa dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację na różnorodne urządzenia. Szczegóły dostępu i pełna lista urządzeń wspierających usługę znajdują się na stronie WP Pilot.

Widzew Łódź – Lech Poznań, transmisja w Canal+online

Aby oglądać dzisiejsze spotkanie w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 zł miesięcznie. Strona www i aplikacja Canal+online pozwala na dostęp do transmisji na różnych urządzeniach i umożliwia dzielenie konta z innymi użytkownikami (max 2 streamy jednocześnie).

Widzew Łódź – Lech Poznań, transmisja w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go oferuje możliwość oglądania meczu po zakupie pakietu “Polsat Box Go Sport” za 40 zł na 30 dni. W skład pakietu wchodzą kanały sportowe, które umożliwiają śledzenie wielu transmisji. Platforma Polsat Box Go dostępna jest na wielu urządzeniach w formie serwisu internetowego oraz aplikacji.

Widzew Łódź – Lech Poznań, transmisja online za darmo w Sport.tvp.pl

Bezpłatna transmisja meczu jest dostępna na platformie sport.tvp.pl. Dodatkowo, aplikacja TVP Sport oferuje możliwość oglądania meczu na urządzeniach mobilnych oraz na smart tv.

Pakiet "Lajt z reklamami" za 5,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.