Lechia Gdańsk – Arka Gdynia gdzie oglądać? Transmisja 19.05.2024

Fortuna 1 Liga

fot. Mateusz Ludwiczak / Wisła Płock S.A.

W niedzielę, 19 maja 2024 roku o godzinie 20:30, na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbędzie się mecz Lechia Gdańsk kontra Arka Gdynia. Spotkanie to, będące częścią 33. kolejki 1. ligi piłki nożnej, przyciąga uwagę wielu fanów z trójmiasta, jak również z całej Polski. Szczegółowe informacje dotyczące możliwości oglądania transmisji tv oraz online zostały przedstawione w poniższym artykule.

Gdzie oglądać mecz Lechia Gdańsk – Arka Gdynia?

Transmisja meczu Lechia Gdańsk – Arka Gdynia dostępna będzie w telewizji na kanale Polsat Sport, a transmisję online zapewnia serwis Polsat Box Go.

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia, transmisja online za darmo

Informujemy, że transmisja z meczu Lechia Gdańsk – Arka Gdynia nie jest dostępna bezpłatnie.

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia, transmisja w Polsat Box Go

Platforma, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania Lechia Gdańsk – Arka Gdynia to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych.

Pakiet ten umożliwia dostęp do Polsat Sport oraz innych stacji sportowych. Transmisję można śledzić na stronie internetowej platformy lub przez aplikację dostępną na różne urządzenia. Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

» Oglądaj transmisję w Polsat Box GoDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.