Warta Poznań – Legia Warszawa gdzie oglądać? Transmisja 19.05.2024

Josue

Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com

W dniu dzisiejszym, 19 maja 2024 roku o godzinie 15:00, odbędzie się mecz Warty Poznań przeciwko Legii Warszawa. Spotkanie to, rozgrywane na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim, stanowi część 33. kolejki Polskiej Ekstraklasy. W naszym artykule możesz sprawdzić gdzie oglądać mecz na żywo w tv i online.

Gdzie oglądać mecz Warta Poznań – Legia Warszawa?

Mecz na żywo Warta Poznań – Legia Warszawa można oglądać w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Transmisje online są dostępne na platformach Canal+online, Polsat Box Go, Player.pl.

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja online za darmo

Niestety, transmisja z meczu Warta Poznań – Legia Warszawa nie jest dostępna za darmo..

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja w Canal+online

Aby oglądać dzisiejszy mecz Warta Poznań – Legia Warszawa w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie (przez pierwsze trzy miesiące). Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach.

Warta Poznań – Legia Warszawa, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Canal+Sport 3, Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.