Vuković: Europa FC zaprezentowała wielki charakter

Legia Warszawa w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy skompromitowała się na wyjeździe z gibraltarskim Europa FC remisując bezbramkowo.

Aleksandar Vuković podkreśla, że rywale dobrze czuli się na własnym stadionie. Przypomnimy, że wczoraj zawodnicy rozgrywali spotkanie na sztucznej nawierzchni. – Dziś widać było, że Europa FC dobrze czuje się na swoim boisku. Pokazali, że w piłce wszystko jest możliwe. Brakowało nam tego, czego potrzebujemy. Wszystko jest inaczej, jeśli gra się o coś, a nie w sparingach – zaczął Vuković. – Nie chciałbym zwalać na murawę. W Warszawie to my będziemy mieli przewagę naturalnej murawy i własnych kibiców. Oczekuję znacznie lepszych występów z naszej strony – dodał.

Europa FC zaprezentowała wielki charakter. Walczyli o każdy centymetr boiska i pokazali, że czują się dobrze na swoim boisku. Mieli tą przewagę. Nie zaskoczyli nas, ponieważ widzieliśmy ich w poprzednich meczach. Nie jest to zły zespół, ale w Warszawie wszystko się rozstrzygnie – ocenił. Cóż, pozostaje mieć tylko  nadzieje, że charakter piłkarzy z maluteńkiego Gibraltaru nie okaże się ważniejszy od umiejętności wicemistrzów Polski i na koniec będziemy cieszyć się z awansu do kolejnej rundy.

źródło: legia. com / własne

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *