Inter nie odpuszcza w sprawie Lukaku

fot: thetimes.co.uk

W ostatnich dniach wiele mówiło się o dużych zmianach w Manchesterze United. Jak poinformował Piero Ausilio, dyrektor sportowy Interu Mediolan rozpoczęły się negocjacje w sprawie transferu Romelu Lukaku.

Anglicy żądają za swojego napastnika kwoty w okolicach 75-80 milionów euro, natomiast działacze Interu Mediolan nie chcą przekraczać bariery 70 milionów. “Nerazzurrim” bardzo zależy na sprowadzeniu Belga do swojego zespołu, a sam Lukaku nie ukrywa, że chętnie zamieniłby Manchester United na Inter. Piero Ausilio był w czwartek w Anglii i negocjował warunki transferu reprezentanta Belgii. Mówi się, że mediolańczycy oferują dwuletnie wypożyczenie z obowiązkiem wykupu za wspomniane już 70 milionów euro. Manchester United w najbliższych dniach ma podjąć decyzję, co do przyszłości swojego napastnika.

Ciekawą rzeczą jest też fakt, że 26-letni zawodnik nie wziął udziału w otwartym treningu Czerwonych Diabłów na stadionie w Perth. Oficjalna wersja jest taka, że doskwiera mu lekki uraz, lecz angielskie media doszukują się tutaj drugiego dna. Bardzo możliwe, że ma to związek z negocjacjami z włoskim klubem.

W ubiegłym sezonie Belg rozegrał w koszulce klubowej 45 spotkań, strzelił 15 goli i zanotował cztery asysty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi