Vardy: Nie ma miejsca na żadne wymówki

zdjęcie: twitter.com/premierleague

Leicester City nieoczekiwanie okazał się jednym ze spadkowiczów z Premier League w sezonie 2022/23.

Popularne “Lisy” w 2016 roku zdobyły mistrzostwo Anglii. Od tego czasu zaczęły uchodzić za bardzo solidny zespół Premier League. Jeszcze w 2021 roku wywalczyły Puchar Anglii, a kilka miesięcy później grały m.in. z Legią Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy.

Poprzedni sezon drużyna z King Power Stadium zakończyła na ósmym miejscu, lecz obecny był pasmem rozczarowań dla jej kibiców. Wymówek nie zamierza szukać jedna z największych gwiazd tego klubu – Jamie Vardy.

– Jest mi smutno, właściwie to jestem załamany, że muszę to napisać. Spędziłem ostatni tydzień, rozmyślając o naszej relegacji i nie wiem, czy mogę powiedzieć coś innego, niż ogromnie przeprosić, że nie utrzymaliśmy odpowiedniego poziomu w tym sezonie. Po prostu was zawiedliśmy. Odpowiedzialność powinna spoczywać na nas wszystkich. To my powinniśmy należycie wykonać należycie naszą pracę i ewidentnie tego nie zrobiliśmy. Nie ma miejsca na żadne wymówki ani słów, które sprawią, że ta sytuacja będzie „OK”. Teraz nadchodzi czas na osobiste przemyślenia i pojęcie ogromu tej sytuacji – przyznał doświadczony napastnik w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x