Leo Messi nie chce czekać na deklaracje Barcelony, rozważy ofertę z Al-Hilal w ciągu 48 godzin

psg.fr

Saga związana z Leo Messim w najbliższym czasie zapowiada się na pełną zwrotów akcji i na niezwykle burzliwą. Ogłoszono rozłąkę Argentyńczyka z PSG po dwuletnim pobycie.

W 2021 roku, fani Barcelony byli zszokowani opuszczeniem Messiego, który nie porozumiał się w kwestii przedłużenia umowy na Camp Nou. Obecnie mistrz świata z Kataru czeka na ruch Katalończyków. Drzwi pozostają dla niego otwarte – jak zwykle podkreśla Xavi.

Największą przeszkodą stojącą na drodze Barcelony jest opóźnienie przy zatwierdzeniu planu rentowności. Potrzebują potwierdzenia ze strony władz La Ligi, zanim zaczną aktywnie działać na rynku transferowym. Messi wciąż czeka na konkretną ofertę, pomimo ustnych gwarancji.

– Messi? Pytanie jest skierowane tylko do Barcelony, nie do mnie – powiedział prezes Javier Tebas. Słowa Tebasa można zinterpretować jako przyzwolenie na powrót 35-latka, ale nie zmienia to faktu, że muszą otrzymać zielone światło.

Tymczasem z Arabii Saudyjskiej płynie przekonanie, iż sprowadzenie przez Al-Hilal jest oczywiste. Według Matteo Moretto, saudyjska delegacja udała się do Paryża, żeby dogadać się z piłkarzem. Mają nadzieję zawrzeć umowę w ciągu 48 godzin.

Wybór należy do Messiego. Jeśli chce przejść do Barcelony, zrobimy wszystko, co konieczne. Myślę, że warunki są odpowiednie – mówił Xavi. W zeszłym tygodniu, zawodnik dał ultimatum dziesięciu dni Katalończykom, którzy mieli przedstawić ofertę, a zegar tyka na ich niekorzyść.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.