Van der Sar: Nie wykluczam powrotu do Manchesteru United w przyszłości

sportsmole.co.uk

Zainteresowanie posadą dyrektora sportowego w Manchesterze United wyraził Edwin van der Sar. Były gracz “Czerwonych Diabłów” obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego w Ajaksie.

Edwin van der Sar wyjawił w ostatnim wywiadzie ze Sports Illustrated, że w przyszłości byłby zainteresowany powrotem do Manchesteru United. Działacze “Czerwonych Diabłów” z pewnością ucieszyli się słysząc takie słowa, ponieważ od dawna szukają człowieka na posadę dyrektora sportowego.

– Oprócz mojej rodziny, mojej żony i dzieci, mam dwie miłości mojego życia. Pierwsza to Ajax Amsterdam, który dał mi szanse na rozwój, wypatrzył mnie, a później pozwolił błyszczeć w światowym futbolu – mówił Van der Sar.

Zobacz również: Krzysztof Piątek na celowniku Manchesteru United i FC Barcelony!

– Drugą jest ostatni klub w mojej karierze, który również poświęcił mi wiele uwagi, darzył mnie uznaniem. Pozwolił mi się rozwinąć na późniejszym etapie kariery. Oczywiście, że byłbym zainteresowany tą posadą.

– Muszę się jeszcze trochę nauczyć tu w Ajaxie. Rozwijam się i ewentualnie zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

– Manchester United to fantastyczny klub, ma wspaniałą bazę kibiców. Każdy chce grać dla nich, a koniec końców także pracować – zakończył Holender.

Źródło: Sports Illustrated

Zobacz również: Fabiański już po operacji. Długa przerwa Polaka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *