Valencia straci kolejną gwiazdę? Niespodziewane wieści ws. Solera

Carlos Soler

Zdjęcie: La Liga.com

Valencia tego lata musiała pogodzić się między innymi ze stratą Goncalo Guedesa. Wygląda na to, iż kolejna gwiazda może opuścić klub.

Według najnowszych doniesień Carlos Soler jest jedną z opcji transferowych dla Paris Saint-Germain. Do tej pory na liście priorytetów był Fabian Ruiz z Napoli. Jednakże nastąpiły trudności w rozmowach z włoskimi przedstawicielami. Ci uzależniają negocjacje w sprawie pomocnika od sytuacji Keylora Navasa. Golkiper od dawna był przymierzany do Napoli, ale transfer wyraźnie się opóźnia.

Mówimy zatem trochę o transakcji wiązanej. A może się okazać, iż PSG straci cierpliwość i ruszy po innego pomocnika. Alternatywą ma być wspomniany Soler z Valencii. Gra głównie na środku pomocy. W 2023 roku wygasa jego umowa z „Nietoperzami”. W obecnym sezonie La Liga 25-latek zagrał już dwukrotnie i zdołał zdobyć jedną bramkę.

Warto zaznaczyć, że Solera w przeszłości obserwowały także takie kluby jak Real Madryt czy FC Barcelona. Ostatecznie do tej pory pozostał w Walencji. Hiszpan wyceniany jest na około 50 milionów euro.

Źródło: Tribuna Deportiva


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x