Upadł transfer Marko Jankovicia do Legii Warszawa

spalferrara.it

Marcin Szymczyk, dziennikarz portalu legia.net, poinformował, że Marko Janković nie zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Czarnogórzec wypadł fatalnie na badaniach wydolnościowych.

Janković miał podpisać kontrakt w piątek, zaraz po pozytywnym przejściu testów medycznych. Trener Wojskowych, Czesław Michniewicz twierdził nawet, że zawodnik uda się wraz z drużyną o Bielska-Białej, aby powoli poznawać realia polskiej piłki. Nic z tego nie wyszło. Wszystko za sprawą fatalnych wyników czarnogórskiego piłkarza na testach wydolnościowych.

Testy zostały powtórzone w poniedziałek. Wyniki okazały się lepsze od tych, które piłkarz uzyskał przed weekendem. Mimo poprawy wyniku, Legia nie zdecyduje się na zakontraktowanie Jankovicia, ponieważ wiązałoby się to z tym, że piłkarz potrzebowałby naprawdę dużo czasu, aby powrócić do pełni sprawności. Mistrzowie Polski potrzebują zawodnika, który jest przygotowany do gry na teraz. Rezygnacja z Jankovicia nie jest też związana z tym, że klub w tym momencie ma już kogoś innego na jego miejsce.

Źródło: legia.net

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *