Unai Emery: Zespół pokazuje dojrzałość, to mnie satysfakcjonuje

Unai Emery

Zdjęcie: https://www.theweek.co.uk/

We wczorajszym spotkaniu Villarreal pokonał Valencię 2:1, a na listę strzelców wpisali się Paco Alcacer, Dani Parejo oraz Goncalo Guedes. Zadowolenia nie krył także szkoleniowiec gospodarzy Unai Emery, który na konferencji prasowej chwalił swój zespół. 

Odczyt jest pozytywny, zespół pokazuje dojrzałość, to mnie satysfakcjonuje. Jestem zadowolony, kiedy przychodzą nowi piłkarze. Każdy będący na ławce chce wejść na boisko, ale zapewniam, że będziemy potrzebować wszystkich – rozpoczął.

Sytuacja była zakręcona, ale znaleźliśmy odpowiedni tor. W meczach domowych poprawiamy się, osiągamy pewną dojrzałość, co sprawia, że jestem zadowolony. Ustalamy jak mamy grać, a posiadanie piłki nie wiele ustępuje od tego co prezentujemy w przodzie. Po osiągnięciu wyniku 2:1 broniliśmy się w obrębie naszego pola karnego – dodał.

Z doświadczenia wiem, że są pewne aspekty mentalne, z którymi chce podzielić się z piłkarzami. Najważniejsza jest rywalizacja w obliczu trudności. W zależności od sytuacji możemy dojść do wniosku, że poziom rywalizacji tylko nas wzmacnia. Stabilność osiągnęliśmy po porażce z Barceloną ( 0:4 ), teraz mamy trzy zwycięstwa i 11. punktów – powiedział.

Dani Parejo rozegrał świetny mecz, ale zakończył się dla niego kontuzją. Piłkarz doznał urazu przywodziciela. Jeśli chodzi o Valencię to spodziewałem się zrównoważonego występu. Ten klub ma dobrego trenera, dobrych zawodników, może rywalizować jak my, jak każdy klub – zakończył.

Źródło: MARCA 


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *