el. MME: Pewne zwycięstwo z Maltą i awans na pierwsze miejsce w grupie!

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała wyjazdowe spotkanie z Maltą 5:1.  Jest to czwarte zwycięstwo w szóstym meczu podopiecznych Marcina Dorny.  Hat-trickiem popisał się Arkadiusz Milik.

Do przerwy młodzieżowcy prowadzili 2:0 po dwóch trafieniach Arkadiusza Milika (28 i 43. minuta). 10. minut po zmianie stron na 3:0 podwyższył Michał Chrapek.  Po godzinie gry było już 4:0, a na listę strzelców wpisał się Bartłomiej Pawłowski. W 66. minucie swoją trzecią, a dla Polski piątą bramkę strzelił Arkadiusz Milik. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry z rzutu karnego ustalił Pisani.

W kolejnym spotkaniu (19.11.2013) podopieczni Dorny zagrają z Grecją, która dziś wygrała ze Szwecją 5:1.

Malta – Polska 1:5 (0:2)