Transmisja Rumunia – Holandia (02.07). Gdzie oglądać?

Holandia

https://twitter.com/EURO2020/status/1405605918088302594/photo/3

We wtorek o godzinie 18:00 na stadionie Allianz Arena w Monachium odbędzie się mecz 1/8 finału Euro 2024 pomiędzy Rumunią a Holandią. Spotkanie komentować będą Maciej Iwański oraz Radosław Gilewicz. W artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące transmisji tv i online, w tym informacje o darmowej transmisji.

Rumunia – Holandia gdzie oglądać?

Mecz Rumunia – Holandia będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, a także online w serwisach Pilot WP, CANAL+ Online, Megogo, Sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Rumunia – Holandia transmisja za darmo w TVP

Rywalizację można obejrzeć za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Transmisja na stronie internetowej działa na komputerach, a aplikacja jest dostępna na smartfony i tablety (Android, iOS), telewizory Smart TV oraz inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Rumunia – Holandia transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.