Austria – Turcja (02.07) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Twitter.com/@EURO2024

Już dziś o godzinie 21:00 na stadionie Red Bull Arena w Lipsku odbędzie się mecz 1/8 finału Euro 2024, w którym zmierzą się Austria i Turcja. Spotkanie to będzie komentowane przez Dariusza Szpakowskiego i Grzegorza Mielcarskiego. W artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji tv, online oraz dostępności transmisji za darmo.

Austria – Turcja gdzie oglądać?

Transmisja meczu Austria – Turcja będzie dostępna na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. W internecie można obejrzeć to spotkanie na platformach Pilot WP, Canal+ Online oraz Megogo (serwisy płatne) oraz na stronach sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport (serwisy darmowe).

Austria – Turcja transmisja za darmo w TVP

Spotkanie można bezpłatnie oglądać na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Strona internetowa umożliwia stream na komputerze, natomiast aplikacja jest dostępna na smartfony, tablety (Android, iOS), Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS). To świetna opcja dla tych, którzy chcą śledzić mecz za darmo.

Austria – Turcja transmisja online w płatnych serwisach

Live stream z meczu Austria – Turcja jest również dostępny na płatnych platformach streamingowych takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różne pakiety, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Na przykład:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. To oznacza, że można oglądać mecz na urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. Dodatkowo, CANAL+ Online umożliwia jednoczesne oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach, co pozwala na udostępnienie konta innej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.