Tomaszewski: Sousa nie zna polskiego, dlatego nie będzie zmuszony czytać bzdur

Robert Lewandowski, reprezentacja Polski / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Gratuluję Zbigniewowi Bońkowi, wyszedł z tego fenomenalnie. Jestem zbudowany tym, co powiedział Sousa, który stwierdził, że zna potencjał polskich piłkarzy – mówi Jan Tomaszewski na łamach “WP Sportowe Fakty”.

Paulo Sousa zastąpił na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski Jerzego Brzęczka, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. – Jestem przekonany, że będziemy teraz grali z najlepszymi drużynami świata jak równy z równym – uważa legenda naszego futbolu. – Nie oznacza to, że wygramy, ale nie będziemy już chowali się za podwójną gardą, aby przegrać jak najniżej. Nie! My musimy iść na wymianę ciosów, ponieważ futbolowych bokserów, którzy potrafią skontrować, mamy wspaniałych – kontynuuje.

Dodał, że za Adama Nawałki każdy kibic był dumny z kadry. – Bardzo się cieszę, że Sousa zna wiele języków, ale nie zna polskiego, bo nie będzie zmuszony czytać tych bzdur, które wypisują niektórzy dziennikarze – zaskoczył opinią Tomaszewski.

– Sousa od jutra powinien rozpocząć odprawę przed meczami z Węgrami i Anglikami. Nie mówię o Andorze, bo przeciwko niej to i ja mogę poprowadzić drużynę. Niech już zacznie mentalnie przygotowywać zawodników do roli, jaką mają odgrywać – kończy.

źródło: sportowefakty.wp.pl /

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *