Tomaszewski: Niestety nie mamy zespołu, prezentuje archaiczny styl gry

Polska

Reprezentacja Polski, Polska / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

– Twierdzę nawet, że gdybyśmy mieli drużynę i wykorzystywali w niej potencjał naszych piłkarzy, to ta grupa byłaby wymarzona i byśmy ją wygrali – stwierdził Jan Tomaszewski.

“Biało-czerwoni” trafili do grupy I, gdzie zagrają z Anglią, Węgrami, Albanią, Andorą oraz San Marino. Los z pewnością nie był zły, choć o bezpośredni awans może być niezwykle trudno. Fajnie, że znów zagramy z Anglią, bo dla nas to zawsze atrakcyjny rywal z wieloma podtekstami. Pod wodzą Garetha Southgate’a znów zaczęli liczyć się w światowym futbolu, ale to jednak pół półki niżej od Hiszpanii, Francji, czy Belgii – uważa legendarny golkiper, cytowany przez “PAP”. – Twierdzę nawet, że gdybyśmy mieli drużynę i wykorzystywali w niej potencjał naszych piłkarzy, to ta grupa byłaby wymarzona i byśmy ją wygrali  – dodał.

Czy Robert Lewandowski jest słabszy od Harry’ego Kane’a, a Wojciech Szczęsny od Jordana Pickforda? Według mnie są lepsi i mamy zawodników światowej klasy, którzy w swoich klubach grają nowoczesny futbol, ale niestety nie mamy zespołu. A jeśli już, to prezentuje on archaiczny styl gry, co widzieliśmy w ostatnich spotkaniach z Włochami i Holendrami. Dlatego Anglia wydaje się zdecydowanym faworytem– zaznaczył.

Jan Tomaszewski przyznaje, że Węgrzy idą w górę i mają obiecujące pokolenie. – Dobrze zaprezentowali się w Lidze Narodów i mają mocniejszą od nas piłkę klubową. Pozostałych rywali nie musimy się obawiać, bo mamy obecnie zespół, który jest za mocny na słabych, i za słaby na silnych – kończy Tomaszewski.

źródło: pap.pl /


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *