Hulk

Zdjęcie: Instagram/Hulk

Brazylijski pomocnik Hulk poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że opuścił Shanghai SIPG i obecnie jest wolnym zawodnikiem. 

– Jestem wdzięczny za te ponad cztery lata wszystkim kibicom, którzy od początku dobrze mnie przyjęli. Dziękuję również działaczom i piłkarzom za wspólną pracę i poświęcenie. Sięgnęliśmy razem po kilka trofeów. Jak zawsze w swojej karierze zostawiam wielu przyjaciół. Podążam teraz swoją drogą, mając dodatkowe doświadczenie, z którego jestem dumny. Serdecznie dziękuję rodzinie Shanghai SIPG – napisał pomocnik.

Dalsza część newsa pod materiałem wideo

Odejście Brazylijczyka nie powinno nikogo dziwić, ponieważ od kilku miesięcy było wiadomo, że nie przedłuży on kontraktu z Shanghai SIPG, ponieważ jest kuszony przez swoje byłe kluby, mowa tu o Porto i Zenicie. Jeśli zawodnik będzie kierował się kwestiami finansowymi, to prawdopodobnie wybierze Rosjan, którzy będą w stanie zaoferować mu praktycznie każde pieniądze. Natomiast jeśli Hulk będzie prał pod uwagę poziom sportowy, to wydaje się, że więcej w tej kwestii może zaoferować mu Porto.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.