Jan Tomaszewski zareagował po zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego. “To jest dobra decyzja”

Reprezentacja Polski, Polska

Fot. Mateusz Czarnecki

Jan Tomaszewski w rozmowie z “Super Expressem” przyznał, że decyzja o zwolnieniu Jakuba Kwiatkowskiego jest przykra, ale jest odpowiednia.

Dla wielu, ogromnym zaskoczeniem było rozstanie rzecznika i team managera  reprezentacji Polski z piłkarską federacją. – Decyzją selekcjonera oraz dyrektora Departamentu Komunikacji i Mediów Jakub Kwiatkowski zakończył współpracę z PZPN – skomentowano.

To jest zawsze przykra decyzja, ale wydaje mi się, że to jest dobra decyzja… Coś złego stało się przed mistrzostwami świata i podczas nich i te wszystkie niedomówienia, które były po mistrzostwach w dalszym ciągu istnieją – twierdzi Tomaszewski.

Były różnego rodzaju nieścisłości – jak wyglądało spotkanie z premierem, ile tych pieniędzy, po co, dlaczego? Tutaj pozostał niesmak. Do dnia dzisiejszego nie zostało to wyjaśnione. Musimy czekać na nowego rzecznika i jedziemy dalej. W drużynie narodowej rotacja była, jest i będzie – dodał.

Biało-czerwoni w marcu zagrają w półfinale baraży  z Estonią o EURO 2024. Natomiast w przypadku zwycięstwa nad o wiele słabszymi rywalami, zmierzą się ze zwycięzcą z pary Walia – Finlandia.

źródło: se.pl / 

Oficjalnie: Jakub Kwiatkowski opuścił Polski Związek Piłki Nożnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.