

„To byłoby piękne” – Prezydent La Liga o powrocie Cristiano Ronaldo do Realu Madryt
Prezydent La Liga Javier Tebas jest podekscytowany możliwością sensacyjnego powrotu Cristiano Ronaldo do Realu Madryt.
W ostatnich dniach media prześcigały się w doniesieniach o prawdopodobnym odejściu Ronaldo z Juventusu. Miał to być efekt dwóch powodów: odpadnięcia "Starej Damy" z Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 i problemów finansowych klubu. Emocje podgrzał jeszcze szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane. Na jednej z konferencji prasowych stwierdził iż jest możliwy powrót CR 7 do Madrytu.
Sam zawodnik próbował nieco zmniejszyć emocje wpisem na Instagramie i deklarując, że jeszcze wiele może osiągnąć we Włoszech. Niezbyt to jednak pomogło. Dzisiaj głos odnośnie tych plotek zabrał prezydent La Liga Javier Tebas.
- On nadal robi różnicę, nadal jest geniuszem i gwiazdą. On jest człowiekiem stworzonym w Madrycie - to byłoby piękne - stwierdził.
Była gwiazda Manchesteru United jest liderem wśród strzelców goli wszech czasów Realu, z niezwykłą liczbą 450 bramek w 438 występach - rozbijając przy tym wiele rekordów i zdobywając dwa tytuły ligowe oraz cztery korony Ligi Mistrzów. Istotnymi problemami są jednak wymagania finansowe Ronaldo i jego wiek - 36 lat.
Źródło: Football Espana/Marca
-
AktualnościUSA - Paragwaj przewidywane składy. Kto wybiegnie w pierwszej jedenastce? | 13.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 17:08
-


AktualnościUSA - Paragwaj sędzia. Kto sędziuje to spotkanie? (13.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 15:17
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-




AktualnościOceny pomeczowe Meksyk - RPA (11.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 12:09
-

AktualnościPrzewidywane składy zespołów na mecz Kanada - Bośnia i Hercegowina | 12.06.2026Nowacki / 12 czerwca 2026, 11:05
-

AktualnościKanada - Bośnia i Hercegowina sędzia. Kto poprowadzi spotkanie? (12.06.2026)Nowacki / 12 czerwca 2026, 9:19


































