“To byłoby piękne” – Prezydent La Liga o powrocie Cristiano Ronaldo do Realu Madryt

Cristiano Ronaldo

uefa.com

Prezydent La Liga Javier Tebas jest podekscytowany możliwością sensacyjnego powrotu Cristiano Ronaldo do Realu Madryt.

W ostatnich dniach media prześcigały się w doniesieniach o prawdopodobnym odejściu Ronaldo z Juventusu. Miał to być efekt dwóch powodów: odpadnięcia “Starej Damy” z Ligi Mistrzów już na etapie 1/8 i problemów finansowych klubu. Emocje podgrzał jeszcze szkoleniowiec Realu Madryt Zinedine Zidane. Na jednej z konferencji prasowych stwierdził iż jest możliwy powrót CR 7 do Madrytu.

Sam zawodnik próbował nieco zmniejszyć emocje wpisem na Instagramie i deklarując, że jeszcze wiele może osiągnąć we Włoszech. Niezbyt to jednak pomogło. Dzisiaj głos odnośnie tych plotek zabrał prezydent La Liga Javier Tebas.

On nadal robi różnicę, nadal jest geniuszem i gwiazdą. On jest człowiekiem stworzonym w Madrycie – to byłoby piękne – stwierdził.

Była gwiazda Manchesteru United jest liderem wśród strzelców goli wszech czasów Realu, z niezwykłą liczbą 450 bramek w 438 występach – rozbijając przy tym wiele rekordów i zdobywając dwa tytuły ligowe oraz cztery korony Ligi Mistrzów. Istotnymi problemami są jednak wymagania finansowe Ronaldo i jego wiek – 36 lat.

Źródło: Football Espana/Marca


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *