Sergio Ramos jest coraz bliżej podjęcia decyzji odnośnie swojej przyszłości

Sergio Ramos / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Saga związana z Sergio Ramosem i Realem Madryt powoli zdaje się dobiegać ku końcowi. Hiszpan w tym tygodniu ma podjąć decyzję odnośnie swojej przyszłości. 

Kibice Realu Madryt przez ostatnie miesiące nie mogli spać spokojnie. Związane było to z problemami przy przedłużeniu umowy Sergio Ramosa z Realem Madryt. Hiszpański klub ma w zwyczaju przedłużać kontrakty z zawodnikami powyżej 30. roku życia o rok, a kapitan domagał się 2-letniej umowy. W związku z tym, że do końca obecnej umowy pozostały nieco ponad trzy miesiące, raport z La Sexta show El Chiringuito twierdzi, że obrońca podejmie kluczową decyzję w sprawie swojej przyszłości w tym tygodniu. Na decyzję Ramosa wpłynie między innymi fakt, że Real Madryt proponuje jedynie roczną umowę, jak i cięcie pensji o 10%.

Pomimo 35 lat na karku, Ramos nie będzie narzekał na brak ofert. Zainteresowanie wykazywało chociażby Paris-Saint Germain czy Manchester United.

Obrońca rozegrał dla klubu z Madrytu 469 spotkań, strzelając 72 bramki. Czy występy w sezonie 2020/21 będą ostatnimi występami piłkarza w białej koszulce? Tego dowiemy się niebawem.


OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W FORTUNA TV
OGLĄDAJ MECZE ZA DARMO W STS TV

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *