Timo Werner był blisko Bayernu. Anulował podpisany kontrakt!
"Der Spiegel" ujawnił informację mówiące, że Timo Werner w trakcie sezonu 18/19 podpisał wstępną umowę z Bayernem Monachium, którą następnie anulował.
Sezon 2018/19 był dla Wernera naprawdę udany. Zdobywał wtedy w brawach Lipska masę bramek, wzbudzając zainteresowanie największych europejskich zespołów. Jednym z tych zainteresowanych był Bayern. Jest to ekipa znana z wykupywania największych talentów Bundesligi. Wtedy jednak nie poszło to po ich myśli, choć było blisko.
Niemiecki tygodnik "Der Spiegel" poinformował o bardzo ciekawej rzeczy związanej z tym niedoszłym transferem. Otóż całość była tak zaawansowana, że doszło do podpisania wstępnego kontraktu. Według niego Werner miał przenieść się do Bayernu w 2020 roku. Jednakże później to sam zawodnik zrezygnował z takiej możliwości. Powodem miała być rzekoma niechęć Niko Kovaca i Hasana Salihamidzicia co do jego przybycia.
Werner ostatecznie zmienił barwy klubowe w 2020 roku, zasilając szeregi Chelsea. Jego statystyki nie były już tak niesamowite, jak w Lipsku. Dodatkowo obecnie walczy o pierwszy skład z Romelu Lukaku, przez co na nowo spekuluje się o jego odejściu.
-

AktualnościMalo Gusto broni trenera Chelsea Liama Roseniora po serii słabszych wynikówNowacki / 30 marca 2026, 16:23
-


AktualnościInter zainteresowany Andrijem Łuninem jako możliwym zastępstwem dla Yanna SommeraNowacki / 30 marca 2026, 15:56
-


AktualnościEnzo Fernández: deklaracja o Madrycie podgrzewa spekulacje o transferze do RealuNowacki / 30 marca 2026, 15:16
-


AktualnościMarquinhos: kapitan PSG chce wrócić do Corinthians po wygaśnięciu kontraktuNowacki / 27 marca 2026, 16:04
-

AktualnościJürgen Klopp: Mohamed Salah to jeden z największych piłkarzy w historiiNowacki / 27 marca 2026, 15:33
-

AktualnościJoan García odrzucony z kadry Hiszpanii przed meczem z SerbiąNowacki / 27 marca 2026, 14:58
































