Timo Werner był blisko Bayernu. Anulował podpisany kontrakt!

Timo Werner

Zdjęcie: Bundesliga.com

“Der Spiegel” ujawnił informację mówiące, że Timo Werner w trakcie sezonu 18/19 podpisał wstępną umowę z Bayernem Monachium, którą następnie anulował.

Sezon 2018/19 był dla Wernera naprawdę udany. Zdobywał wtedy w brawach Lipska masę bramek, wzbudzając zainteresowanie największych europejskich zespołów. Jednym z tych zainteresowanych był Bayern. Jest to ekipa znana z wykupywania największych talentów Bundesligi. Wtedy jednak nie poszło to po ich myśli, choć było blisko.

Niemiecki tygodnik “Der Spiegel” poinformował o bardzo ciekawej rzeczy związanej z tym niedoszłym transferem. Otóż całość była tak zaawansowana, że doszło do podpisania wstępnego kontraktu. Według niego Werner miał przenieść się do Bayernu w 2020 roku. Jednakże później to sam zawodnik zrezygnował z takiej możliwości. Powodem miała być rzekoma niechęć Niko Kovaca i Hasana Salihamidzicia co do jego przybycia.

Werner ostatecznie zmienił barwy klubowe w 2020 roku, zasilając szeregi Chelsea. Jego statystyki nie były już tak niesamowite, jak w Lipsku. Dodatkowo obecnie walczy o pierwszy skład z Romelu Lukaku, przez co na nowo spekuluje się o jego odejściu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x