Tata Martino: Te słowa nigdy nie wyszły z moich ust

źródło: fifawallpapers.com

Tata Martino, trener Barcelony w sezonie 2013/14, zaprzeczył aby wypowiedział słynne zdanie w stronę Leo Messiego.

Ostatnio ukazała się rozmowa Vincente’a del Bosque z Quique Setienem, w której rozmawiali o jego przygodzie z Dumą Katalonii. W wywiadzie, del Bosque przytoczył zdanie, które miało paść kiedyś z ust Martino:

 “Więc idealnie pasuje tu zdanie, które Tata Martino powiedział do Messiego: “Wiem, że jeśli zadzwonisz do prezydenta, możesz mnie wyrzucić w każdej chwili, ale nie udowadniaj mi tego każdego dnia”. Chciałeś mu to powiedzieć?” – zapytał del Bosque

“Tak, słyszałem to zdanie, i inne też. Nie potrzebuję nikogo, kto powiedziałby mi to, co Martino, lub ktokolwiek inny. Przeżyłem to. Mam wystarczająco dużo doświadczenia, aby dokładnie ocenić Messiego i innych” – stwierdził  Setien.

Tym fragmentem – chcąc czy też nie -Panowie wywołali do tablicy 57-letniego Argentyńczyka, który zaprzecza tym słowom.

„Nigdy nie wypowiedziałem tych słów. Za to zdanie odpowiada były dyrektor sportowy Zubizarreta, z tego, co przeczytałem, w wywiadzie do Vicente Del Bosque z Setienem. W każdym razie, gdybym miał coś do powiedzenia, teraz lub wcześniej, powiedziałbym to piłkarzowi [Messiemu]. Te słowa nigdy nie wyszły z moich ust i nie mam nic do powiedzenia na ten temat ” – powiedział Martino.

Martino został jeszcze zapytany o to, czy trudno jest zarządzać Leo Messim, niestety jego odpowiedź była zachowawcza, aby nie być bardziej na ustach wszytskich:

„To już przeszłość. Teraz jestem trenerem Meksyku. Uważam, że ludzie muszą robić i mówić rzeczy w momencie, w którym są na miejscu. Później nie mają już znaczenia. Wypowiadałem się już o tych chwilach i nic nie zmienia mojego zdania – mój pobyt w Barcelonie minął dawno temu. Nie mam nic do dodania ” – zakończył.

Gerardo Martino podczas swojego krótkiego pobycie w Barcelonie wygrał tylko i wyłącznie superpuchar Hiszpanii. Później przez dwa lata był odpowiedzialny za reprezentację Argentyny. Po tym spędził dwa lata w MLS, jako szkoleniowiec Atlanty United, a teraz jest trenerem reprezentacji Meksyku.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.