Szwajcaria – Niemcy (23.06) – transmisja tv i online, gdzie oglądać?

https://twitter.com/EURO2020/status/1406647986080432130/photo/2

Dziś o godzinie 21:00 odbędzie się mecz pomiędzy Szwajcarią a Niemcami. Spotkanie to, rozgrywane na stadionie Deutsche Bank Park w Frankfurcie, jest trzecim meczem fazy grupowej Euro 2024, w grupie A. Mecz skomentują Michał Zawacki oraz Kazimierz Węgrzyn. W artykule przedstawione zostaną szczegóły dotyczące transmisji tv i online, a także informacje o dostępności transmisji za darmo.

Szwajcaria – Niemcy gdzie oglądać?

Transmisję meczu na żywo można oglądać w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport, a także online na platformach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz darmowo na stronie Sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Spotkanie pomiędzy Szwajcarią a Niemcami z pewnością dostarczy wielu emocji.

Szwajcaria – Niemcy transmisja za darmo w TVP

Rywalizację można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS). Dzięki temu można bezpłatnie śledzić przebieg meczu na różnych urządzeniach, w zależności od preferencji.

Szwajcaria – Niemcy transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest też na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje pakiety, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania. Na przykład, na platformie Pilot WP dostępny jest pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł na 30 dni. Na CANAL+ Online oferowany jest pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł na 30 dni. Natomiast na Megogo dostępny jest pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia. CANAL+ Online umożliwia również oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.