Szkocja – Węgry (23.06) – gdzie oglądać, transmisja

https://twitter.com/EURO2020FR/status/1327009225478967296/photo/3

Niedziela, 23 czerwca 2024 roku, godzina 21:00 – to właśnie wtedy na stadionie MHPArena w Stuttgarcie odbędzie się mecz 3. kolejki fazy grupowej Euro 2024. W tym starciu zmierzą się reprezentacje Szkocji i Węgier. Spotkanie skomentują Maciej Iwański i Radosław Gilewicz. W poniższym artykule przedstawiamy szczegóły, gdzie oglądać transmisję tv i online, a także czy dostępna będzie transmisja za darmo.

Szkocja – Węgry gdzie oglądać?

Mecz na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, a także dostępny online na platformach płatnych: Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz za darmo na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport. Spotkanie Szkocja – Węgry można więc śledzić na różnych urządzeniach.

Szkocja – Węgry transmisja za darmo w TVP

Transmisja meczu będzie dostępna za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, jak również w aplikacji TVP Sport. Stream można uruchomić na komputerze, a aplikacja została przygotowana na urządzenia mobilne (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Szkocja – Węgry transmisja online w płatnych serwisach

Mecz na żywo dostępny jest również na płatnych platformach streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostęp do transmisji tego spotkania. Na Pilot WP można skorzystać z pakietu Starter Plus, który zawiera kanały TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł na 30 dni. CANAL+ Online proponuje pakiet “Canal+” z kanałami TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł na 30 dni. Z kolei Megogo oferuje pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.