Świątek – Martic transmisja, gdzie oglądać? (Wimbledon 2024)

Fabrizio Andrea Bertani / Shutterstock.com

W czwartek o godzinie 16:30 Iga Świątek zmierzy się z Petrą Martic w 2. rundzie Wimbledonu 2024. Mecz odbędzie się na trawiastych kortach All England Club. W artykule znajdą się informacje o tym, gdzie można obejrzeć transmisję tv i online, a także czy dostępny będzie stream za darmo.

Gdzie oglądać mecz Iga Świątek – Petra Martic?

Transmisja na żywo z meczu Iga Świątek – Petra Martic będzie dostępna w telewizji na kanałach Polsat Sport 1 oraz Polsat Sport Premium 1. Dla tych, którzy wolą oglądać online, transmisja będzie oferowana przez platformy Polsat Box Go oraz Canal+online oraz darmowe serwisy Fortuna TV, STS TV i Superbet TV.

Iga Świątek – Petra Martic, transmisja online za darmo

Darmowy stream z meczu można obejrzeć w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby móc korzystać z tych usług bezpłatnie, należy założyć konto, dokonać wpłaty depozytu i postawić zakład. Każda z tych firm oferuje pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Załóż konto w jednej z wymienionych platform już teraz i ciesz się transmisją meczu za darmo – więcej szczegółów poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet powitalny o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Iga Świątek – Petra Martic, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który kosztuje promocyjnie 39 złotych miesięcznie. Dodatkowo za 20 zł można dokupić pakiet Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej oraz w aplikacji na smartfony i tablety (iOS, Android), telewizory (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV) oraz urządzenia jak Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay. W Canal+online możliwe jest jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co pozwala na udostępnienie konta drugiej osobie.

Iga Świątek – Petra Martic, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą oferującą transmisję z tego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie, należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet ten obejmuje kanały Polsatu Sport oraz inne sportowe stacje. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go można oglądać na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia dzielenie się kontem z inną osobą.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
[/p]Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.