Hurkacz – Fils transmisja, gdzie oglądać? (Wimbledon 2024)

Janet McIntyre / shutterstock.com

Dziś o godzinie 12:00 odbędzie się mecz pomiędzy Hubertem Hurkaczem a Arthurem Filsem w ramach 2. rundy Wimbledonu 2024. Spotkanie zostanie rozegrane na jednym z kortów All England Club. W artykule znajdują się informacje o dostępnych opcjach transmisji tv i online, a także możliwości obejrzenia meczu bezpłatnie.

Gdzie oglądać mecz Hubert Hurkacz – Arthur Fils?

Mecz Hubert Hurkacz – Arthur Fils na żywo będzie można obejrzeć w telewizji na kanałach Polsat Sport 1 i Polsat Sport Premium 1, a także online w serwisach Polsat Box Go i Canal+online. Darmowe platformy STS TV, Fortuna TV i Superbet TV również udostępnią transmisję tego starcia.

Hubert Hurkacz – Arthur Fils, transmisja online za darmo

Transmisję za darmo z meczu można obejrzeć w bezpłatnych serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do tych transmisji, należy założyć konto, wpłacić depozyt na konto gracza i postawić zakład. Wszystkie te platformy oferują atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników. Zarejestruj się teraz, aby obejrzeć mecz Hubert Hurkacz – Arthur Fils bezpłatnie. Szczegóły poniżej:

  • FORTUNA TV » oglądaj mecz za darmo i odbierz pakiet powitalny o wartości 330 złotych;
  • STS TV » transmisja bez opłat i łącznie na start dla nowych klientów 760 złotych;
  • SUPERBET TV » transmisja za darmo i pakiet powitalny o wartości 3755 złotych.

Serwisy Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV dostępne są zarówno na stronach internetowych, jak również w aplikacjach mobilnych (Android, iOS). Dzisiejszy mecz można więc oglądać w tych usługach na komputerze, a także na smartfonie i tablecie.

Hubert Hurkacz – Arthur Fils, transmisja w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu w Canal+online, należy wykupić pakiet “Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, a także za dodatkowe 20 zł pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Z oferty platformy Canal+online można korzystać za pomocą strony internetowej (na komputerze) oraz w aplikacji (na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). W Canal+online można oglądać jednocześnie transmisje na dwóch urządzeniach, co umożliwia podzielenie się dostępem do konta z drugą osobą.

Hubert Hurkacz – Arthur Fils, transmisja w Polsat Box Go

Kolejną platformą, która oferuje transmisję z dzisiejszego spotkania jest Polsat Box Go. Aby oglądać mecz na tej platformie należy wykupić pakiet “Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W skład tego pakietu sportowego wchodzą między innymi kanały Polsatu Sport, ale też kilka innych sportowych stacji telewizyjnych. Transmisję w Polsat Box Go można obejrzeć przez stronę www (na komputerze) oraz w aplikacji (aplikacja oferowana jest na smartfony i tablety – iOS, Android; telewizory i inne urządzenia – Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV). W Polsat Box Go jest również możliwość oglądania transmisji na 2 urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu z jednego konta klienta mogą korzystać dwie osoby.

Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.