Superbet Bonus na Finał Ligi Europy: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę!

Superbet


Czas na wyłonienie tegorocznego zwycięzcy Ligi Europy!

W finale niemiecki Eintracht Frankfurt zagra ze szkockimi Rangersami. Triumfatorzy zakwalifikują się do kolejnej edycji Ligi Mistrzów! Z okazji tego meczu u bukmachera Superbet, możesz otrzymać bonus powitalny.

Superbet Bonus na Finał Ligi Europy: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę!

Zarejestruj się w Superbet z kodem BOOST34, wpłać depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy zakład singiel na wygraną Eintrachtu Frankfurt albo Glasgow Rangers, stawiając minimalnie 2 PLN. Jeśli trafisz, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w wysokości 300 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który zarejestruje konto z kodem BOOST34 i wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny bonus o wartości 34 PLN.

Superbet Bonus na Finał Ligi Europy: 300 PLN za wygrany zakład na zwycięzcę! Jak odebrać bonus?

  1. Załóż konto na superbet.pl
  2. Bonus w tej promocji to 200 PLN za poprawny typ na zwycięstwo Eintrachtu Frankfurt (typ zakładu: 1, wygrana pierwszej drużyny w regulaminowym czasie gry) albo Glasgow Rangers (typ zakładu – 2, wygrana drugiej drużyny w regulaminowym czasie gry) z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN.
  3. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN przy czym w przypadku wyższej stawki, stawka która zostanie zaliczona na poczet promocji wynosi 2 PLN.
  4. Promocja obowiązuje w okresie od dnia 16.05.2022 roku do dnia 18.05.2022 roku.
  5. Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne, a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Eintrachtu Frankfurt albo Glasgow Rangers (mecz odbędzie się w dniu 18.05.2022) oraz uprzednio wyrazili zgody marketingowe. Każdy Gracz spełniający powyższe warunki może otrzymać jeden taki bonus.
  6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin po zakończeniu promocji.

» Odbierz bonus 1500 PLN i typuj na Superbet.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.