Stolarczyk: Spotkanie ustawiła bramka i trzy urazy

Stolarczyk

Maciej Stolarczyk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W sobotnim meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy, Wisła Kraków doznała bolesnej porażki z Lechem Poznań (0:4), a Maciej Stolarczyk podkreślał, że “Biała Gwiazda” znajduje się w niełatwym momencie.

Krakowski zespół przyjechał do Poznania mocno osłabiony, Rafał Boguski wystąpił na prawej stronie obrony, zaś Przemysła Zdybowicz pomimo ogromnej ambicji od początku miał spore problemy w ataku. Opiekun “Białej Gwiazdy” widział sporo pozytywów, zwłaszcza w pierwszej połowie. – Pomimo tego rezultatu, jakim się skończył mecz, to w mojej opinii pierwsza płowa w naszym wykonaniu była co najmniej niezła. Spotkanie na pewno ustawiła bramka i trzy urazy, które doprowadziły do wymuszonych zmian, co utrudniło nam realizację planu – mówi Maciej Stolarczyk.

Po przerwie reprezentacyjnej Wisła Kraków podejmie przy Reymonta Piasta Gliwice. – Cóż, mamy niełatwy moment i tylko od nas zależy, jak szybko tę sytuację zmienimy – zakończył trener. Podopieczni Macieja Stolarczyka plasują się tuż nad strefą spadkową z przewagę zaledwie dwóch punktów na Arką Gdynia.

źródło: wisla.krakow.pl / własne