Żuraw: Założenia mieliśmy inne, ponieważ mieliśmy grać wyżej

Dariusz Żuraw

Krzysztof Drobnik (Piłkarski Świat)

– Po takim wyniku powinno się wszystkich chwalić natomiast ta nasza gra w pierwszej połowie, do momentu bramki, nie wyglądała najlepiej – stwierdził Dariusz Żuraw po rozbiciu przy Bułgarskiej Wisłę Kraków (4:0).

Długimi momentami żadna z drużyn nie potrafiła zdominować rywala. – Myślę, że zawodnicy mieli trochę w głowach to, że od jakiegoś czasu nie wygraliśmy na własnym stadionie. Założenia mieliśmy inne, ponieważ mieliśmy grać wyżej. To się nie udawało, ale na szczęście przed przerwą zdobyliśmy bramkę. Po obserwacjach wiedzieliśmy, że Wisła może mieć słabszą drugą połową, dlatego mówiłem w szatni, że musimy od razu podkręcić tempo – skwitował szkoleniowiec “Kolejorza”.

– Udało się, strzeliliśmy kolejne gole i kończymy mecz wysokim zwycięstwem. Zawodnicy tego potrzebowali i teraz uważam, że będzie nam się już grało łatwiej na własnym stadionie – zakończył Dariusz Żuraw. Lech Poznań po dwóch zwycięstwach z rzędu awansował na piąte miejsce, natomiast po przerwie reprezentacyjnej zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

źródło: lechpoznan.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *