

Stolarczyk: Porażka jest niezwykle przykra
Wisła Kraków w fatalnym stylu przegrała z Cracovią w 198. Derbach Krakowa. - Nie ukrywam, że porażka jest niezwykle przykra, zwłaszcza z tego powodu, iż mieliśmy ogromne wsparcie z trybun - powiedział rozgoryczony trener "Białej Gwiazdy".
- Niedzielne spotkanie było dla nas niezwykle trudne. Nasz przeciwnik zdecydowanie nastawił się na to, by wykorzystać przestrzeń w momencie, kiedy budowaliśmy ataki. Cracovia nie bez przyczyny wygrywała poprzednie spotkania - jest dobrze zorganizowanym zespołem i wykorzystała nasze błędy - mówił Maciej Stolarczyk, opiekun "Białej Gwiazdy".
Derby Krakowa dla @MKSCracoviaSSA
Gola na wagę jakże cennych trzech punktów strzelił Sergiu Hanca
pic.twitter.com/D31KMp1947
— CANAL+ SPORT (@CANALPLUS_SPORT) September 29, 2019
Paweł Brożek po zakończeniu spotkania w studio "Canal+Sport" przyznał, że odczuwał ból w łydce, który przeszkadzał przez cały czas. - Piątka naszych zawodników nie trenowała przed meczem i w derbach zagrała na własną odpowiedzialność, gdyż czuli, że to ważny dzień. Paweł utykał już od jakiegoś czasu, jednak liczyliśmy na jego instynkt i chociaż jedną piłkę, którą mógłby skierować do bramki. Problemem nie jest kreatywność w ataku - powiedział szkoleniowiec.
źródło: wisla.krakow.pl / własne
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Stal nadal nie potrafi wygrać. Bezbramkowy remis z Górnikem (WIDEO)
Michał Szewczyk / 22 kwietnia 2025, 21:40
-
Kwadrans futboluBarcelona robi remontade i pokazuje Realowi jak grać w piłkę I KWADRANS FUTBOLU #157
Rafał Makowski / 20 kwietnia 2025, 15:05
-
AktualnościSzok w Górniku! Jan Urban zwolniony, następca wybrany
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 13:34
-
AktualnościPKO BP Ekstraklasa: Lechia w doliczonym czasie zdobywa arcyważne trzy punkty (SKRÓT WIDEO)
Michał Szewczyk / 15 kwietnia 2025, 12:30
-
Kwadrans futboluJak Barcelona nie może to Szczęsny pomoże! KWADRANS FUTBOLU #156
Rafał Makowski / 13 kwietnia 2025, 14:44
-
1 Liga PolskaKontrowersja w meczu Warta Poznań-Górnik Łęczna. Trener grzmi. "To jest nielogiczne i nieprawdziwe"
Karolina Kurek / 12 kwietnia 2025, 9:21