Stolarczyk: Porażka jest niezwykle przykra

Maciej Stolarczyk / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Wisła Kraków w fatalnym stylu przegrała z Cracovią w 198. Derbach Krakowa. – Nie ukrywam, że porażka jest niezwykle przykra, zwłaszcza z tego powodu, iż mieliśmy ogromne wsparcie z trybun – powiedział rozgoryczony trener “Białej Gwiazdy”.

– Niedzielne spotkanie było dla nas niezwykle trudne. Nasz przeciwnik zdecydowanie nastawił się na to, by wykorzystać przestrzeń w momencie, kiedy budowaliśmy ataki. Cracovia nie bez przyczyny wygrywała poprzednie spotkania – jest dobrze zorganizowanym zespołem i wykorzystała nasze błędy – mówił Maciej Stolarczyk, opiekun “Białej Gwiazdy”.

Paweł Brożek po zakończeniu spotkania w studio “Canal+Sport” przyznał, że odczuwał ból w łydce, który przeszkadzał przez cały czas. – Piątka naszych zawodników nie trenowała przed meczem i w derbach zagrała na własną odpowiedzialność, gdyż czuli, że to ważny dzień. Paweł utykał już od jakiegoś czasu, jednak liczyliśmy na jego instynkt i chociaż jedną piłkę, którą mógłby skierować do bramki. Problemem nie jest kreatywność w ataku – powiedział szkoleniowiec.

źródło: wisla.krakow.pl / własne


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *