Stephan El Shaarawy czeka do stycznia na finalizację powrotu do Serie A

sempreinter.com

Stephan El Shaarawy potwierdził, że będzie trenował indywidualnie do stycznia w Rzymie. Od ponad roku jest piłkarzem chińskiego Shanghai Shenhua.

Spędziłem ponad dwa miesiące w Rzymie, trenując bez zespołu z powodu pandemii, ponieważ nie mogłem wrócić do Chin – przekazał Włoch. – Miałem szczęście pracować z dwoma wyjątkowymi osobami, takimi jak Claudio Donatelli i Marco Ferrelli, którym bardzo dziękuję, ponieważ pozwolili mi utrzymać poziom sprawności – dodał.

27-letni pomocnik pragnie wyrwać się z Chin i w styczniu prawdopodobnie zwiąże się, z którymś z włoskich zespołów. – To dla mnie nowa sytuacja, której nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Tym bardziej przekonuje mnie w twierdzeniu, iż musimy sobie stawiać cele z dnia na dzień – oznajmił. Dzięki ciągłemu wysiłkowi i poświęceniu udało mi się osiągnąć już wiele, ale nie chcę się zatrzymywać. Chcę wrócić do piłki z głodem i pasją, które pozwoliły mi doświadczyć ogromnych emocji – kończy El Shaarawy.

Według “Calciomercato.com”, AS Roma rozpoczęła już rozmowy w celu zakontraktowania reprezentanta Włoch. Miałby zostać wypożyczony na dwanaście miesięcy, a potem “Giallorossi” wykupiliby go za około 15 milionów euro. Stephan El Shaarawy mógł liczyć na bajońską pensję – aż 14 mln euro rocznie.


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *