Stephan El Shaarawy czeka do stycznia na finalizację powrotu do Serie A

sempreinter.com

Stephan El Shaarawy potwierdził, że będzie trenował indywidualnie do stycznia w Rzymie. Od ponad roku jest piłkarzem chińskiego Shanghai Shenhua.

Spędziłem ponad dwa miesiące w Rzymie, trenując bez zespołu z powodu pandemii, ponieważ nie mogłem wrócić do Chin – przekazał Włoch. – Miałem szczęście pracować z dwoma wyjątkowymi osobami, takimi jak Claudio Donatelli i Marco Ferrelli, którym bardzo dziękuję, ponieważ pozwolili mi utrzymać poziom sprawności – dodał.

27-letni pomocnik pragnie wyrwać się z Chin i w styczniu prawdopodobnie zwiąże się, z którymś z włoskich zespołów. – To dla mnie nowa sytuacja, której nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Tym bardziej przekonuje mnie w twierdzeniu, iż musimy sobie stawiać cele z dnia na dzień – oznajmił. Dzięki ciągłemu wysiłkowi i poświęceniu udało mi się osiągnąć już wiele, ale nie chcę się zatrzymywać. Chcę wrócić do piłki z głodem i pasją, które pozwoliły mi doświadczyć ogromnych emocji – kończy El Shaarawy.

Według „Calciomercato.com”, AS Roma rozpoczęła już rozmowy w celu zakontraktowania reprezentanta Włoch. Miałby zostać wypożyczony na dwanaście miesięcy, a potem „Giallorossi” wykupiliby go za około 15 milionów euro. Stephan El Shaarawy mógł liczyć na bajońską pensję – aż 14 mln euro rocznie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

x