Starcie Kloppa z dziennikarzem, został oskarżony o obrazę kontynentu

thetimes.co.uk

Na pomeczowej konferencji po spotkaniu Liverpoolu z Porto doszło do nieprzyjemnej wymiany zdań pomiędzy Juergenem Kloppem i jednym z dziennikarzy. Niemiecki szkoleniowiec został oskarżony o obrazę Afryki, piłkarzy oraz kibiców z tego kontynentu.

– Ostatnio nazwałeś Puchar Narodów Afryki “małym turniejem”. Uważam, że to obraźliwe dla piłkarzy, kibiców i całego kontynentu. Myślę, że jesteś winny przeprosiny Afryce – zaczął dziennikarz.

Trener Liverpoolu bardzo szybko odniósł się do oskarżeń. Był bardzo zaskoczony, starał się przekonać, że kompletnie nie o to mu chodziło w jego wypowiedzi.

– Nawet nie pomyślałem o tym, żeby nazwać PNA małym czy umniejszać całej Afryce. Chodziło mi o to – zrozumiesz to, jeśli obejrzysz całą konferencję – że do marca nie ma żadnych przerw na mecze reprezentacji. Dodałem: “A nie, jest jeszcze mały turniej w styczniu”. To była ironia. To wielki turniej. Stracimy na niego naszych najlepszych piłkarzy – powiedział Niemiec.

Dziennikarz mimo odpowiedzi Kloppa, cały czas naciskał. Widoczne było, że nie jest do końca przekonany, co do prawdziwości słów szkoleniowca.

– Nie jestem native speakerem. Jeśli chcesz mnie źle rozumieć, możesz to robić przez cały czas. Nie takie były moje intencje. Robisz z tego większą sprawę niż jest w rzeczywistości – zaznaczył Klopp.


ODBIERZ 1500 PLN I TYPUJ ZAKŁADY W SUPERBET.PL


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.