Spotkanie Villarrealu z Karabachem odwołane! Powód? Covid-19

źródło: twitter.com/DaniParejo


UEFA oficjalnie poinformowała o odwołaniu jednego z meczów ostatniej kolejki Ligi Europy. Spotkanie Villarrealu z Karabachem zostało przełożone na inny termin, z uwagi na pojawienie się ogniska zakażeń w ekipie Elchina Rahmanova. 

Początkowo sytuacja w zespole z Karabachu nie była groźna, ale z biegiem czasu do mediów zaczęły docierać coraz to niepokojące wieści. Zakażeniu uległo aż siedmiu piłkarzy, co skutkowało tym, że ostatni ich ligowy mecz z Gabalą nie doszedł do skutku. Niedawno UEFA potwierdziła, że mecz w ramach 6. kolejki Ligi Europy z Villarrealem także się nie odbędzie.

Starcie tych dwóch drużyn jest tak zwanym starciem “o nic”. Villarreal ma pewny awans z pierwszego miejsca mają na swoim koncie 13. punktów, a Karabach zgromadził tylko jedno oczko! Jakikolwiek by padł wynik w tej konfrontacji nie zmieni on układu tabeli. O drugie miejsce za to powalczą M. Tel. Aviv wraz z Sivassporem. Jeżeli pierwsi chcą utrzymać swoją lokatę nie mogą przegrać, remis zapewni im awans dalej. Drudzy, aby grać dalej muszą pokonać ekipę Georgiosa Donisa. W przeciwnym razie odpadną.

Źródło: MARCA 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.