Spotkanie ŁKS-u z Koroną Kielce odwołane!

ŁKS Łódź

ŁKS Łódź, flaga / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Jak poinformowała oficjalna strona ŁKS-u mecz ekipy z Łodzi z Koroną Kielce został odwołany. Powodem jest zakażenie koronawirusem wśród piłkarzy. 

Zawodnicy gospodarzy zgłosili do sztabu medycznego, że nie czują się najlepiej. Objawy wskazywały na zakażenie Covid-19, a klub natychmiastowo przeprowadził testy. Kilka z nich dało niestety wynik pozytywny. Po otrzymaniu wyników klub wzdrożył wszelkie procedury bezpieczeństwa, w tym izolacje osób zakażonych, dodatkowe testy, oraz kwarantanna dla całego zespołu. Badania dla piłkarzy, sztabu trenerskiego oraz pozostałych członków zespołu zaplanowane jest na 21. października.

Z uwagi na powyższe spotkanie z Koroną Kielce zostało odwołane i zostanie rozegrane w innym terminie. Klub informuje także, że piłkarze po zgłoszeniu objawów natychmiast zostali odseparowani od drużyny, tym samym nie mieli z nimi kontaktu. Obecnie czują się dobrze i kontynuują leczenie w domu.

Źródło: lkslodz.pl


Sprawdź również inne informacje o Mistrzostwach Świata 2022, wśród których dostępne są m.in. aktualności MŚ 2022, informacje o tym gdzie oglądać poszczególne mecze, które prezentujemy w dziale transmisje MŚ 2022, a także typy na MŚ 2022 i szczegóły o obstawianiu MŚ 2022.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.