Solskjaer: Marcus Rashford wypadnie na jakiś czas

Ole Gunnar Solskjaer

fot: goal.com

Manchester United w niedzielnym meczu doznał porażki z West Ham United (0:2), ale również wszystko zapowiada, iż Marcus Rashford wypadnie na dłuższy czas.

21-letni napastnik “Czerwonych Diabłów” opuścił boisko w 61. minucie z powodu problemów w okolicach pachwiny. Marcu Rashford utykał, dlatego jego miejsce zajął Jesse Lingard. Tym samym zawodnik dołącza do listy kontuzjowanych, na której są już Paul Pogba, Anthony Martial oraz Luke Shaw. Ole Gunnar Solskjaer ma nadzieję, że Martial oraz Mason Greenwood będą gotowi na środowe starcie w Carabao Cup. – Przeprowadzimy badania jutro. Z każdą minutą odczuwał ból w okolicach pachwiny – mówi menedżer.

Kontuzje spowodowały, że Solskjaer dysponuje krótką listą napastników. Norweg jednak dzisiaj bronił decyzji o wypożyczeniu Alexisa Sancheza do Interu Mediolan. – Nadal uważam, że był to najlepszy ruch dla nas jak i dla samego zawodnika. To druga porażka Manchesteru United na wyjeździe z West Hamem, po porażce w Londynie (1:3) w zeszłym sezonie. Jose Mourinho wyraził opinię, iż nie widzi poprawy w grze klubu z Old Trafford. – Myślę, że ma swoje prawo do opinii – odpowiedział Solskjaer.Przegraliśmy tutaj w zeszłym roku. To trudny teren. Nie wykorzystaliśmy kluczowych momentów – dodał.