Smuda: Oddam głos na Trzaskowskiego

Franciszek Smuda / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

Zdolność tworzenia zespołu jest gwarantem sukcesu. Oddam głos na Rafała Trzaskowskiego. – stwierdził Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski.

Kampania prezydencka jest na ostatniej prostej. W najbliższą niedzielę, 12 lipca Polacy udadzą się do lokali wyborczych, by zagłosować w drugiej turze wyborów prezydenckich. W grze o najważniejsze stanowisko w państwie pozostało dwóch kandydatów: urzędujący prezydent Andrzej Duda (Prawo i Sprawiedliwość) i Rafał Trzaskowski (Platforma Obywatelska).

Ciągnąca się od kilku tygodni kampania wyborcza wywołuje olbrzymie emocje. Do takiego stopnia, iż w sprawy polityczne zaangażowały się osoby nie do końca związane z tą dziedziną. W tym gronie znajduje się były selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda. W filmiku umieszczonym na profilu Krzysztofa Liska na Twitterze, popularny „Franz” namawia do zagłosowania na kandydata Platformy Obywatelskiej.

Jestem trenerem piłki nożnej, gry zespołowej. Dlatego wiem, że zdolność tworzenia zespołu jest gwarantem sukcesu. Oddam głos na Rafała Trzaskowskiego. – stwierdził Smuda.

Wcześniej publicznego poparcia dla Andrzeja Dudy udzielił, był reprezentant Polski, Jan Tomaszewski, o czym przeczytacie tutaj: Tomaszewski: Niestety, nie jesteśmy narodem pamiętliwym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


x