Słowenia – Dania (16.06) – transmisja, gdzie oglądać?

Źródło: twitter.com/fifaworldcup

Dziś o godzinie 18:00, rozpocznie się starcie między Słowenią, a Danią. Mecz, który odbędzie się na stadionie Mercedes-Benz Arena w Stuttgarcie, jest częścią pierwszej kolejki fazy grupowej Euro 2024. Za mikrofonami usłyszymy Sławomira Kwiatkowskiego i Marka Wasiluka. Niniejszy artykuł zawiera kompleksowe informacje na temat możliwości oglądania transmisji telewizyjnej oraz online, w tym dostępnych opcji darmowych.

Słowenia – Dania gdzie oglądać?

Transmisja meczu Serbia – Anglia będzie dostępna na żywo w telewizji na kanałach TVP 2, TVP Sport, a także na platformach online: Pilot WP, Canal+online, Megogo (płatne) oraz sport.tvp.pl i aplikacji TVP Sport (darmowe).

Słowenia – Dania transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Słowenia – Dania  transmisja online W płatnych SERWISACH

Spotkanie Słowenia – Dania można także śledzić na żywo za pośrednictwem płatnych platform streamingowych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety subskrypcyjne, umożliwiające dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 17,99 zł / 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Optymalny” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 34,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Megogo umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.