Polska – Holandia (16.06) – gdzie oglądać? Transmisja TV i Online

Wojciech Szczęsny / fot. Mikołaj Barbanell (Piłkarski Świat)

W niedzielę o godzinie 15:00 rozpocznie się spotkanie piłkarskie między Polską a Holandią. Mecz odbędzie się na stadionie Volksparkstadion w Hamburgu i jest częścią 1. kolejki fazy grupowej Euro 2024 w grupie D. Komentowanie tego spotkania przejmą Mateusz Borek oraz Robert Podoliński. W niniejszym artykule zaprezentowane zostaną szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji na żywo w telewizji oraz online, zarówno płatnie, jak i za darmo.

Polska – Holandia gdzie oglądać?

Mecz na żywo Polska – Holandia będzie transmitowany w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Dostęp online do tego starcia zapewnią zarówno płatne serwisy streamingowe, jak Pilot WP, Canal+online oraz Megogo, jak i bezpłatne opcje dostępne na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport.

Polska – Holandia transmisja za darmo w TVP

Rywalizację można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Polska – Holandia transmisja online na płatnych platformach

Mecz na żywo dostępny jest też na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje pakiety, wśród których dostępne są takie, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 17,99 zł / 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Optymalny” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 34,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Megogo umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.