Gdzie oglądać mecz Serbia – Anglia (16.06)? Transmisja TV i Online

MDI / Shutterstock.com

Zaplanowany na niedzielę mecz pomiędzy reprezentacjami Serbia – Anglia w ramach 1. kolejki fazy grupowej EURO 2024 rozpocznie się o godzinie 21:00 na Veltins Arena. Starcie, będące częścią grupy C, będzie komentowane przez Jacka Laskowskiego i Marcina Żewłakowa. W dalszej części artykułu przedstawione zostaną szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online, w tym informacje, czy dostępna będzie transmisja za darmo.

Serbia – Anglia gdzie oglądać?

Spotkanie Serbia – Anglia będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP 1, TVP Sport, a transmisja online dostępna będzie na serwisach Pilot WP, Canal+online, Megogo oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Serbia – Anglia transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej można włączyć na komputerze, a aplikacja została przygotowana na smartfony i tablety (Android, iOS) oraz telewizory Smart TV i inne urządzenia.

Serbia – Anglia transmisja online w płatnych serwisach

Dzisiejsza rywalizacja na żywo dostępna jest także na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każdy z tych serwisów oferuje różne pakiety, umożliwiające dostęp do dzisiejszego spotkania. Szczegóły dostępnych opcji zostały przedstawione poniżej:

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 17,99 zł / 30 dni (promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze 6 miesięcy);
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 i innymi kanałami za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Optymalny” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 34,99 zł.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Megogo umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.