Słowacja – Rumunia (26.06) – gdzie oglądać, transmisja

Słowacja

https://twitter.com/EURO2020/status/1404474943115567116/photo/2

Na środę, 26 czerwca 2024 roku, zaplanowano mecz Słowacja – Rumunia, który rozpocznie się o godzinie 18:00 na stadionie Deutsche Bank Park we Frankfurcie. To spotkanie będzie trzecią kolejką fazy grupowej Euro 2024. Starcie komentować będą Mateusz Święcicki i Wojciech Kowalewski. W niniejszym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące możliwości oglądania transmisji telewizyjnej i online, w tym także dostępnych opcji bezpłatnych.

Słowacja – Rumunia gdzie oglądać?

Dzisiejsze spotkanie Słowacja – Rumunia będzie transmitowane na żywo w telewizji na kanałach TVP 2 i TVP Sport, a także online przez Pilot WP, Canal+online, Megogo (transmisja płatna) oraz bezpłatnie na sport.tvp.pl i w aplikacji TVP Sport.

Słowacja – Rumunia transmisja za darmo w TVP

Mecz można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Stream na stronie internetowej jest dostępny na komputerze, a aplikacja obsługuje smartfony i tablety (Android, iOS) oraz urządzenia takie jak telewizory Smart TV i inne (Android TV, Chromecast, Samsung Tizen, LG WebOS).

Słowacja – Rumunia transmisja online w płatnych serwisach

Na Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo dostępna jest transmisja meczu na żywo. Te serwisy streamingowe oferują różne pakiety subskrypcyjne, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Każda z tych platform zapewnia szczegółowe informacje o dostępnych opcjach na swoich stronach internetowych.

  • Pilot WP » Pakiet Starter Plus z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 19,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z TVP Sport, TVP 1, TVP 2 za 39 zł / 30 dni;
  • Megogo » pakiet “Startowy” z kanałami TVP 1 i TVP 2 za 9,99 zł.

Wszystkie wymienione serwisy streamingowe umożliwiają oglądanie transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak i w aplikacjach. Możliwość oglądania na różnorodnych urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne, znacząco ułatwia dostęp do wydarzenia sportowego. CANAL+ Online oferuje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co pozwala na udostępnianie konta drugiej osobie.

Pakiet "Starter Plus" za 19,99 zł / mies. Oglądaj w Pilot WP
Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Startowy" za 9,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.