Skowronek: Jestem o ten zespół naprawdę spokojny
Artur Skowronek zabrał głos po przegranym meczu z Lechią Gdańsk. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy był niezwykle zadowolony w pracę jaką wykonał zespół w tym spotkaniu. Zapowiada, że będzie tylko lepiej.
"Może to dziwnie zabrzmi, ale ja o ten zespół jestem naprawdę spokojny. Jeżeli do tego co dziś pokazaliśmy dołożymy jeszcze więcej wiary w siebie, jeszcze więcej spokoju, żeby wykańczać te sytuacje, które dziś tworzyliśmy to ten zespół stać na utrzymanie. Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika, ale liczy się to co jest w sieci. Stworzyliśmy około 18-19 sytuacji, nie wszystkie klarowne, ale rzecz w tym, że chłopaków zżera po prostu stres. To musimy poprawić, aby odbić się i iść w górę. Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie, za te ogromne serca w tym meczu. Piłka pokazała jak cienka jest granica między zwycięstwem, a porażką. Dziś doświadczyliśmy tego drugiego. Na pewno zaczniemy kolejny tydzień z charakterem, po by wreszcie przełamać się w Zabrzu" - rozpoczął.
"Czerpię ten optymizm z tego, że ci faceci po prostu mają jaja. I to pokazali w dzisiejszym meczu. Ważne jest, aby to powtarzali, aby łapali pewność siebie. Dzisiaj pomimo porażki mogą sięgnąć głową do góry i ja im tego serdecznie gratuluje. Te momenty mogą powodować, że stres będzie malał." - dodał.
"Szkoda mi bardzo Krzyśka, zapracował na tą szansę, wyglądał świetnie na treningach. Mam nadzieję, że nie potwierdzi się najgorsza diagnoza, a więc zerwanie więzadeł." - zakończył.
-

Polska PiłkaOficjalnie: Gumny wraca do Lecha Poznań






Kamil Gieroba / 2 lipca 2025, 8:38
-

Polska PiłkaOficjalnie: Legia Warszawa z pierwszym letnim transferem






Kamil Gieroba / 28 czerwca 2025, 7:43
-

Polska PiłkaOficjalnie: Szybki powrót do Jagiellonii Białystok






Kamil Gieroba / 27 czerwca 2025, 9:24
-

Polska PiłkaOficjalnie: Motor z nowym napastnikiem






Kamil Gieroba / 26 czerwca 2025, 11:09
-

Polska PiłkaPech nowego piłkarza Górnika Zabrze. Kilka tygodni przerwy






Kamil Gieroba / 25 czerwca 2025, 20:02
-

Polska PiłkaTo już jakieś fatum! Piłkarz Rakowa zerwał więzadła






Kamil Gieroba / 23 czerwca 2025, 9:55









































