Skowronek: Jestem o ten zespół naprawdę spokojny

KRAKOW 14.11.2019 PKO EKSTRAKLASA PILKA NOZNA SPORT FUTBOL WISLA KRAKOW ARTUR SKOWRONEK KONFERENCJA PRASOWA NZ ARTUR SKOWRONEK FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

Artur Skowronek zabrał głos po przegranym meczu z Lechią Gdańsk. Szkoleniowiec Białej Gwiazdy był niezwykle zadowolony w pracę jaką wykonał zespół w tym spotkaniu. Zapowiada, że będzie tylko lepiej. 

“Może to dziwnie zabrzmi, ale ja o ten zespół jestem naprawdę spokojny. Jeżeli do tego co dziś pokazaliśmy dołożymy jeszcze więcej wiary w siebie, jeszcze więcej spokoju, żeby wykańczać te sytuacje, które dziś tworzyliśmy to ten zespół stać na utrzymanie. Byliśmy zdecydowanie lepsi od przeciwnika, ale liczy się to co jest w sieci. Stworzyliśmy około 18-19 sytuacji, nie wszystkie klarowne, ale rzecz w tym, że chłopaków zżera po prostu stres. To musimy poprawić, aby odbić się i iść w górę. Dziękuję piłkarzom za zaangażowanie, za te ogromne serca w tym meczu. Piłka pokazała jak cienka jest granica między zwycięstwem, a porażką. Dziś doświadczyliśmy tego drugiego. Na pewno zaczniemy kolejny tydzień z charakterem, po by wreszcie przełamać się w Zabrzu” – rozpoczął.

“Czerpię ten optymizm z tego, że ci faceci po prostu mają jaja. I to pokazali w dzisiejszym meczu. Ważne jest, aby to powtarzali, aby łapali pewność siebie. Dzisiaj pomimo porażki mogą sięgnąć głową do góry i ja im tego serdecznie gratuluje. Te momenty mogą powodować, że stres będzie malał.” – dodał.

“Szkoda mi bardzo Krzyśka, zapracował na tą szansę, wyglądał świetnie na treningach. Mam nadzieję, że nie potwierdzi się najgorsza diagnoza, a więc zerwanie więzadeł.” – zakończył.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *