Skóraś: Wiem, że mogę się od nich wiele nauczyć

Lech Poznań

lechpoznan.pl/fot. Adam Jastrzębowski

– Uczestnictwo i spotkania w europejskich pucharach to duże wyróżnienie, do nich podchodzi się trochę w inny sposób – podkreśla Michał Skóraś przed dzisiejszym starciem z Benfiką Lizbona (godz. 21:00).

20-latek bierze na siebie coraz większa odpowiedzialność, a Dariusz Żuraw konsekwentnie stawia na skrzydłowego. Choć w lidze zagrał we wszystkich jedenastu spotkaniach, to mogą martwić jego statystyki. Ledwie jedna asysta, ale za to strzelił pierwszego gola w Lidze Europy. Optymizm został przywrócony po zwycięstwie z Lechią (1:0). – To nie był łatwy mecz, ale właśnie takie budują zespół. Mamy nadzieję, że teraz będziemy się piąć w górę ligowej tabeli – oznajmił Skóraś.

– Przed pierwszym spotkaniem oglądałem grę Evertona i Alexa Grimaldo, na którego grałem. Zwracałem dużą uwagę na ich zawodników i wiem, że mogę się od nich wiele nauczyć – zaznacza. – Uczestnictwo i spotkania w europejskich pucharach to duże wyróżnienie, do nich podchodzi się trochę w inny sposób. Ja i cały zespół chcemy jednak wygrywać każdy mecz, to się nie zmienia – dodał.

Lech już we wtorek wyleciał do stolicy Portugalii. W zespole wicemistrzów z pewnością zabraknie Pedro Tiby (problemy zdrowotne) oraz Djordje Crnomarkovicia, który musi odpokutować zawieszenie za nadmiar żółtych kartek.

źródło: lechpoznan.pl / własne


Najlepsze oferty bukmacherskie na Euro 2020
20 zł bez depozytu, 600 zł bez ryzyka i bonus 2100 zł na eFortuna.pl
20 zł bez depozytu, 333 zł bez ryzyka i bonusy 2000 zł na LVBET.pl
21 zł bez depozytu, 230 zł bez ryzyka i bonusy 549 zł na Totolotek.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *