Sevela: Ten mecz mógłby być reklamą piłki nożnej

Zagłębie.com

– Ten mecz mógłby być reklamą piłki nożnej. Każda z drużyn zdobyła po cztery gole. Śląsk lepiej rozpoczął spotkanie, ale potrafiliśmy wyrównać stan spotkania dwa razy – powiedział Martin Sevela po zakończeniu spotkania ze Śląskiem Wrocław (4:4). 

Martin Sevela poprowadził Zagłębie Lubin w pierwszym spotkaniu PKO Ekstraklasy. 43-letni szkoleniowiec zdobył trzykrotnie mistrzostwo Słowacji, dlatego można się spodziewać po “Miedziowych” ofensywnego i skutecznego futbolu. – Gospodarze dziś mieli napastnika w bardzo wysokiej dyspozycji – Erika Exposito. U nas brakowało Patryka  Szysza. Swoją szansę dostał wiec Sirk. Widać, że nie jest jeszcze gotowy na grę przez dziewięćdziesiąt minut. Chciałbym podziękować naszym kibicom za wsparcie. Stworzyli dziś świetną atmosferę – stwierdził nowy trener.

– To był szalony mecz. Kibice, którzy pojawili się dziś na stadionie widzieli bardzo dobra piłkę z obydwu stron. Obie drużyny mogły dziś wygrać. Najpierw my dwa razy prowadziliśmy, a później odrobili lubinianie. Takie widowisko, to bardzo dobra reklama piłki nożnej. Wcześniej brakowało nam efektywności w ataku – mówił z kolei Vitezslav Laviczka.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *